Ogłoszenia duszpasterskie – 11.04.2021 r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

W poniedziałek po mszy św. litania do św. Józefa

W środę o g 18.00 Msza św. Nowennowa i po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W piątek przypada trzeci piątek miesiąca po mszy św koronka do Miłosierdzia Bożego

Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Caritas.

Bardzo proszę o posprzątanie naszego kościoła w piątek po mszy wieczornej - Panie: Dziedzic Alicja, Okręglicka Elżbieta, Okręglicka Stanisława, Tatar Maria, Mamcarczyk Dorota, Mamcarczyk Joanna. Bóg zapłać za pracę i trud oraz za złożone ofiary na środki czyszczące i na potrzeby kościoła. Przypominam iż wszystko do sprzątania znajduje się pod schodami przy wejściu na chór.

Za wszelkie ofiary, życzliwość i pomoc bardzo dziękuję.

Na nowy tydzień wszystkim parafianom gościom i sympatykom naszego kościółka niech Pan Bóg Błogosławi. Szczęść Boże!

Ks.Marek Matusik – proboszcz

Adres strony internetowej naszej parafii - www.parafiaswjozeflekawica.pl Numer konta parafialnego 38 8119 0001 0018 7844 3000 0010

Dodana Apr 10, 2021