SEKTOR A RZĄD I

  1. Pawlik Stanisław
  2. Mamcarczyk Józef
  3. Kowalczyk Józef
  4. Warchał Tadeusz
  5. Paczyński Jan
  6. Brudny Julia
  7. Adamczyk Antoni
  8. Ryba Józef
  9. Mamcarczyk Wiktor
  10. Czuba Stanisława
  11. Okręglicki Stanisław
  12. Janik Grzegorz
  13. Woźnicki Władysław
  14. Jamruz Aniela
  15. Góra Teresa
  16. Wądolny Bolesław
  17. + brak opisu
  18. Świątkowska Krystyna
  19. Paczyński Franciszek
  20. Zawiła Stanisław
  21. Adamczyk Mirosław
  22. + brak opisu
  23. Warchał Władysław
  24. + brak opisu
  25. Mamcarczyk Jan
  26. Rączkowicz Władysław
  27. Czuba Julian
  28. Sulka Stefan
  29. Słupska Helena
  30. Adamczyk Stefan

SEKTOR A RZĄD II

  1. Mamcarczyk Stanisław
  2. Czuba Florian
  3. Lach Aniela
  4. Stawowy Jan
  5. Okręglicka Magdalena
  6. Stawowa Maria
  7. Adamczyk Józef
  8. Lasek Barbara
  9. Słupski Tomasz
  10. + brak opisu
  11. Rurka Roman
  12. Ryba Władysław
  13. Gruszczak Wanda
  14. Warchał Maria
  15. + b opisu
  16. +b. opisu
  17. + b. opisu
  18. Wądolny  Ludwik
  19. Kalemba Tadeusz
  20. Rdżycka Zofia
  21. Mamcarczyk Stefan
  22. Paździora Stefan
  23. Woźnicka Anna
  24. Targosz Benedykt
  25. Gołąb Agata
  26. Adamczyk Tadeusz
  27. Szczygieł Honorata
  28. Warchał Paweł
  29. Tobiasz Józef
  30. Ryba Roman
  31. Mamcarczyk Grzegorz
  32. Widlarz Anna
  33. Pławna Irena
  34. Czuba Albin
  35. Matuszyk Jan
  36. Świątek Ludwik
  37. Warchał Kasia
  38. Adamczyk Zofia
  39. Potoczny Emilia
  40. Piwowarczyk Adam
  41. Bromowicz Władysław

SEKTOR A RZĄD III

  1. Adamczyk Genowefa
  2. Czuba Marcin
  3. Talaga Paweł
  4. +b opisu
  5. Lurka Krzyś
  6. Okręglicki Zbigniew
  7. Knapik Zofia
  8. Sadzikowski Antoni
  9. +b opisu
  10. Stawowy Helena
  11. Kłobuch Wiktor
  12. Grajny Jan
  13. Lurka Krystyna
  14. Kalemba Jan
  15. Worytko Franciszek
  16. Sadzikowski Józef
  17. Adamczyk Wojciech
  18. Koźbiał Aleksander
  19. +b opisu
  20. + b opisu
  21. Czaicki Jan
  22. +b opisu
  23. Warchał Antoni
  24. Kalemba Agata
  25. Okręglicki Franciszek
  26. Więckowska Rozalia
  27. Bruzda Adam
  28. Mamcarczyk Zdzisław
  29. Mamcarczyk Tadeusz
  30. Okręglicki Władysław
  31. Urbanik Andrzej
  32. Talaga Katarzyna
  33. Czaicki Józef
  34. Gracjasz Ludwik
  35. Kowalczyk Stanisława
  36. Zawiła Józef
  37. Lurka Krystyna
  38. Pietraszewska Barbara

 SEKTOR  A RZĄD IV

  1. Mamcarczyk Adam
  2. Ryba Aniela
  3. Okręglicka Anna
  4. Czaicki Izydor
  5. Warchał Warzyniec
  6. Lach Józef
  7. + b opisu
  8. Lach Maria
  9. Okręglicka Anna
  10. Szczerkowska Anna
  11. Matuszyk Józef
  12. Adamczyk Rozalia
  13. Lurka Józef
  14. Biel Tadeusz
  15. Mausecki Izydor
  16. Woźnicka Zofia
  17. +b opisu
  18. +b opisu
  19. Adamczyk Aniela
  20. Łagosz Anastazja
  21. Wiercki Józef
  22. +b opisu
  23. +b opisu
  24. Gębala Karolina
  25. Adamczyk Antoni
  26. Studnicki Władysław
  27. Cycoń Agnieszka
  28. Czuba Florian
  29. Filek Wojciech
  30. Kowalczyk Władysław
  31. Warchał Józef
  32. Porębska Helena

SEKTOR A RZĄD  V

  1. Mamcarczyk Maria    
  2. Szilder Bronisława
  3. Adamczyk Izydor
  4. Mamcarczyk Ignacy
  5. Mamcarczyk Maciej
  6. Adamczyk Józef
  7. Adamczyk Jan
  8. Warchał Władysław
  9. +b opisu
  10. Stokłosa Jan
  11. Paczyński Jan
  12. Knapik Wojciech
  13. + b opisu
  14. +b opisu
  15. Szilder  Henryk
  16. Czuba Adam
  17. Kwartnik Anastazja
  18. Adamczyk Ludwik
  19. Dragan Józef
  20. Adamczyk Piotruś
  21. Warchoł Waleria
  22. Kowalczyk Józef
  23. Szewczonek Nikander
  24. Brudna Helena
  25. Brudna Zofia
  26. Adamczyk Maria
  27. +b opisu
  28. Okręglicka Franciszka
  29. Hyrkiel  Aniela
  30. +b opisu
  31. Okręglicka Aniela
  32. Pawlik Ludwik
  33. Filek Anna
  34. +b opisu
  35. Rajda Wojciech
  36. Szczygieł Marek

SEKTOR A RZĄD VI

  1. Adamczyk Anna
  2. Zadora Adam
  3. +b opisu
  4. Piwowarczyk Rozalia
  5. Okręglicki Michał
  6. Master Jan
  7. Okręglicka Zofia
  8. +b opisu
  9. +b opisu
  10. Różycki Feliks
  11. + b opisu
  12. Okręglicka  Siwek
  13. +b opisu
  14. Kowalczyk Stefan
  15. +b opisu
  16. Kwartnik Stanisław
  17. Bogunia Wiesław
  18. Bogunia Tomasz
  19. Szczurek Wiktor
  20. +b opisu
  21. Studnicka Waleria
  22. Warchał Ludwik
  23. Warchał Michał
  24. Kowalczyk Magdalena
  25. Banaszewski Jan
  26. Okręglicka Zofia
  27. Kowalczyk Krystyna
  28. Mamcarczyk Franciszek
  29. Wielgus Czesław
  30. Giermański Leon
  31. Warchał Władysław
  32. Adamczyk Maruś
  33. Mamcarczyk Józef
  34. Adamczyk Władysław
  35. Okręglicki Józef
  36. Pszczółka Jan
  37. +b opisu

SEKTOR A RZĄD VII

  1. Kowalczyk Mieczysław
  2. Paleczna Julia
  3. +b opisu
  4. Szczygieł Piotr
  5. Szafran Anna
  6. Brudny Tadeusz
  7. Kwartnik Ludwik
  8. Sadzik Rozalia
  9. Czaicki Józef
  10. Czuba Tadeusz
  11. Okręglicki Dominik
  12. Paczyńska Weronka
  13. +b opisu
  14. Kobylańska Helena
  15. Piwowarczyk Tadeusz
  16. Ks. Andrzej Szepieniec
  17. Ks. Tadeusz Zając
  18. Jastrzębska Helena
  19. Kowalczyk Stefania
  20. Mamcarczyk Józef
  21. Mrowiec Tadeusz
  22. Stupski Feliks
  23. +b opisu
  24. Master Piotr
  25. Miksztań Teresa
  26. + b opisu
  27. Sadzikowska Maria
  28. Dobosz Jan
  29. Woźnicka Jadwiga
  30. Mamcarczyk Jan
  31. Szczygieł Jan

SEKTOR A RZĄD VIII

  1. +b opisu
  2. Odrowąż Julian
  3. Pryszcz Józef
  4. Master Stanisław
  5. Piwowarczyk Tytus
  6. Paczyńska Zofia
  7. + b opisu
  8. Nowak Paweł
  9. Piwowarczyk Władaw
  10. Mamcarczyk Augustyn
  11. +b opisu
  12. Czuba Stefan
  13. Piwowarczyk Antoni
  14. Okręglicka Albina
  15. +b opisu
  16. Chmielarz Maria

SEKTOR A RZĄD IX

  1. Ryba Maksymilian
  2. Adamczyk Stanisław
  3. Master Marek
  4. +b opisu
  5. Master Maria
  6. Lurka Karolina
  7. Moskała Franciszek
  8. Brudna Zofia
  9. Piwowarczyk Stefania
  10. +b opisu
  11. Czaicki Józef
  12. +b opisu
  13. Zadora Jan
  14. +b opisu
  15. Zabiegło Antonina
  16. Okręglicki Czesław
  17. Piwowarczyk Piotr
  18. Grajny Jan
  19. Warchoł
  20. Szafran Elżbieta
  21. +b opisu
  22. Zalik Aniela
  23. Piwowarczyk Józef
  24. Galas Stefania
  25. Warchał Wiktoria
  26. Siwek Norbert
  27. +b opisu
  28. Zając Wawrzyniec Jan
  29. +b opisu
  30. Moskała Paweł
  31. Miksztań Anna
  32. Adamczyk Maria
  33. +b opisu
  34. Mamcarczyk Jan
  35. +b opisu
  36. Edziu
  37. +b opisu
  38. Piwowarczyk Helena
  39. Mamcarczyk Czesław

SEKTOR A RZĄD X

  1. Ryba Józef
  2. Czuba Balbina
  3. Kłobuch Karol
  4. Brudny Jan
  5. Pacek Maria
  6. Mamcarczyk Helen
  7. +b opisu
  8. Okręglicki Andrzej
  9. Okręglicka Anna
  10. +b opisu
  11. Talaga Julia
  12. Warchał Michał
  13. +b opisu
  14. Palus Robert
  15. Adamczyk Józef
  16. +b opisu
  17. +b opisu
  18. Piwowarczyk Józfa
  19. Kłaput Cecylia
  20. Szostak Alojzy
  21. Zawiła Zofia
  22. Okręglicki Broniłw
  23. +b opisu
  24. Sadzikowska Stawa
  25. +b opisu
  26. Nowak Marian
  27. Kowalczyk Jan
  28. Knapik Karolina
  29. Kowalczyk Helena
  30. Żmija Franciszek
  31. Paździora Aniela
  32. Okręglicki Jacek
  33. Piwowarczyk Władaw
  34. Mamcarczyk Joanna
  35. Różycki Tadeusz
  36. +b opisu
  37.  żołnierze

SEKTOR A RZĄD XI

  1. Adamczyk Franciszek
  2. +b opisu
  3. Gębala Janina
  4. Ryba Józef
  5. +b opisu
  6. Knapik Wanda
  7. Piwowarczyk Ignacy
  8. Trzos Helena
  9. Mamcarczyk Aniela
  10. Wawrzyniec
  11. Kowalczyk Paulina
  12. +b opisu
  13. Fluder Franciszek
  14. +b opisu
  15. +b opisu
  16. Różycka Anna
  17. Okręglicka Maria
  18. +b opisu
  19. +b opisu
  20. Warchał Marian
  21. Mamcarczyk Jan
  22. +b opisu
  23. + b opisu
  24. Adamczyk Józef
  25. Adamczyk Kazimierz
  26. Warchał Michał
  27. Knapik Leona
  28. +b opisu
  29. +b opisu
  30. Zabiegło Janusz
  31. Mamcarczyk Zofia
  32. Studnicki Paweł
  33. Gębala Maria
  34. Cycoń Paweł
  35. Bartkowski Fran.
  36. +b opisu
  37. +b opisu

SEKTOR A RZĄD XII

  1. Szczygieł Jan
  2. Kowalczyk Bronisław
  3. Łagosz Julia
  4. +b opisu
  5. Warchał Józef
  6. Piwowarczyk Jadwiga
  7. Rączkiewicz Stefan
  8. Warchał Zofia
  9. Łagosz Stefania
  10. Sadzik Władysław
  11. Adamczyk Bolesław
  12. Czuba Paweł
  13. Czaicki Czesław
  14. + b opisu
  15. Okręglicka Aleksandra
  16. Piwowarczyk Zofia
  17. Warchał Zdzisława
  18. + b opisu
  19. Andruchowicz Natalia
  20. Mamcarczyk Tadeusz
  21. + b opisu
  22. Słupska Ludwika
  23. Warchał Wiktor
  24. + b opisu
  25. Woźnicka Maria
  26. + b opisu
  27. Kurek Zofia
  28. Kurek Edward
  29. Ryba Zofia
  30. Piwowarczyk Melchio
  31. Kurek Andrzej
  32. Dobosz Władysław
  33. Knapczyk Maria
  34. Wróbel Karolina
  35. Czuba Władysława
  36. +b opisu
  37. Gancarczyk Anna
  38. Mamcarczyk Józef
  39. Gancarczyk Stefania
  40. Woźnicka Stefania
  41. +b opisu
  42. Bartkowski Kubuś
  43. Piętoń Jakub


SEKTOR B RZĄD XIII

  1. Adamczyk Jan
  2. Studnicki Mieczysław
  3. Kłobuch Franciszka
  4. +b opisu
  5. Warchał Leon
  6. Ks. Edward Piekarz
  7. Mamcarczyk Franc/k.
  8. Mamcarczyk Antoni
  9. Kurek Zdzisław
  10. Wądolna Maria
  11. Tatar Jan
  12. Tatar Maria
  13. Adamczyk Andrzej
  14. Jabłoński Karol
  15. Master Rozalia
  16. Widlarz Józef
  17. Piwowarczyk Józef
  18. Kobylańska Krystyna
  19. Adamczyk Jan
  20. Filek Walenty
  21. Kwartnik Józefa
  22. Lach Józef
  23. Gawlik Czesław
  24. Grajny Czesław
  25. Baklarz Maria
  26. Adamczyk  Czesław
  27. Kwarciak Mieczysław
  28. Woźnicka Zofia
  29. Szczerkowski Jan
  30. Kobylański Franciszek
  31. Adamczyk Stanisław
  32. Biłko Maria
  33. Biłko Władysław

SEKTOR B RZĄD XIV

  1. Tumulik Kazimierz
  2. Knapik Maria
  3. Mamcarczyk Apolina
  4. Drożdż Adela
  5. Mika Ewa
  6. Szczygieł Adam
  7. Siwek Katarzyna
  8. Ryba Irena
  9. Bartkowska Danuta
  10. Pwowarczyk Władył/a
  11. Okręglicka Wanda
  12. Targosz Anna
  13. Worytko Stanisław
  14. Adamczyk Mieczy/w
  15. Wandor Józef
  16. Warchał Irena
  17. Kurek Roman
  18. Mausecka Wanda
  19. Okręglicka Zofia
  20. Odrowąż Józef
  21. Mamcarczyk Jan
  22. Łasak Franciszek
  23. Bruzda Józef






SEKTOR C RZĄD I NOWY CMENTARZ

  1. Kozik Józef
  2. Talaga Jan
  3. Tomczak Władysław
  4. Okręglicka Irena
  5. Worytko Stefan
  6. Adamczyk Antonina
  7. Góra Tadeusz
  8. Piwowarczyk Franci/k
  9. Adamczyk Jan
  10. Kopacz Helena
  11. Mączka Stanisław
  12. Ryba Marian
  13. Rączkiewicz Czesław
  14. Basik Mieczysław
  15. Paździora Zdzisław

SEKTOR C RZĄD II NOWY  CMENTARZ

  1. Dębski Rafał
  2. Adamczyk Tadeusz
  3. Dragan Sebastian
  4. Sadzikowski Mie/ław
  5. Kurek Tadeusz
  6. Kowalczyk Franciszek
  7. Piwowarczyk Stefan
  8. Mamcarczyk Broni/aw
  9. Kulik Franciszek
  10. Lurka Zofia
  11. Master Jan
  12. Sztekla Franciszka
  13. Master Władysław
  14. Paczyński Józef
  15. Ryba Marek

SEKTOR C RZĄD III NOWY CMENTARZ

  1. Talaga Maria
  2. Okręglicki Tadeusz
  3. Kosmyra Krzysztof
  4. Okręglicka Teresa
  5. Talaga Stanisław
  6. Grajny Stanisław
  7. Kruk Józef
  8. Zabiegło Władysława
  9. Dziedzic Piotr
  10. Brudny Czesław
  11. Warchał Józef
  12. Ryba Ryszard
  13. Woźnicka Stefania
  14. Adamczyk Stefania
  15. Okręglicki Franciszek

SEKTOR C RZĄD IV NOWY CMENTARZ

  1. Mamcarczyk Franciszek
  2. Wielgus Tekla
  3. +pomnik
  4. Mamcarczyk Wiesław
  5. Augustyniak Adolf
  6. +miejsce zapł
  7. Mamcarczyk Danuta
  8. Warchał Tadeusz
  9. Mamcarczyk Janina
  10. Warchał Danuta
  11. Mamcarczyk Tadeusz
  12. Ankiel Barbara
  13. Kleszcz Józef
  14. Bartkowski Kazimierz
  15. Rączkiewicz Stanisław

SEKTOR C RZĄD V                                               

  1. Gałuszka Roman
  2. Adamczyk Stanisław

          SEKTOR C RZĄD VI

2. Czuba Piotr

3. Odrowąż Maria















SEKTOR D RZĄD I NOWY CMENTARZ

  1. Pyziak Adam
  2. Sadzikowski Sławomir
  3. Szaflarski Józef
  4. Woźnicki Józef
  5. Studnicki Władysław
  6. Adamczyk Stanisława
  7. Kozik Danuta
  8. Adamczyk Tadeusz
  9. Radomski Stanisław
  10. Warchał Danuta
  11. Mirocha Henryka
  12. Grajna Maria
  13. Pindel Marian
  14. Maślanka Józef
  15. Kurek Weronika

SEKTOR D RZĄD II NOWY CMENTARZ

  1. Piecuch Helena
  2. Okręglicka Małgorzata
  3. Okręglicki Stefan
  4. Chmielińska Wła/awa
  5. Zawiła Władysław
  6. Godawa Julia
  7. Kwartnik Antoni
  8. Skoczylas Marek
  9. Adamczyk Dorota
  10. Studnicka Wiesława
  11. Kunowska Maria
  12. Fluder Maria
  13. Wróbel Marian
  14. Szczygieł Aniela

SEKTOR D RZĄD III NOWY CMENTARZ

  1. Czuba Tadeusz
  2. Zawiła Maria
  3. Studnicki Tadeusz
  4. Master Zofia
  5. Piwnica zapł
  6. Glanowski Stanisław
  7. + b opisu
  8. Sadzikowska Maria
  9. Bartkowski Jerzy
  10. Brudny Tadeusz
  11. Brudny  Józef
  12. Łęcki Stanisław
  13. Czos Bogusław
  14. Guralczyk Jan

SEKTOR D RZĄD IV NOWY CMENTARZ

  1. Zawiła Anna
  2. Piwowarczyk Tadeusz
  3. Adamczyk Józef
  4. Master Andrzej
  5. Szydłowska Alicja
  6. Bartkowski Lucjan
  7. Warchoł Krystyna
  8. Krawczyk Zbigniew
  9. Zawiła Marek
  10. +b opisu
  11. Adamczyk Eugeniusz
  12. Adamczyk Wanda
  13. Master Tadeusz

SEKTOR D RZĄD V NOWY CMENTARZ

  1. Potoczny Tadeusz
  2. Piwowarczyk Józef
  3. Okręglicki Franciszek
  4. Stawowy Józef
  5. Ficek Bogdan
  6. Ochman Aniela
  7. Okręglicki Henryk
  8. Pływacz Władysława
  9. Tatar Zbigniew
  10. Brudny Stefan
  11. Malczyk Władysław
  12. Czuba Janusz
  13. Lurka Tadeusz

SEKTOR D RZĄD VI NOWY CMENTARZ

  1. Grobowiec  Studnicka
  2. Gr Potoczny Stanisław